Благодійний аукціон

30 вересня  в готелі “Станіславів” відбувся благодійний аукціон.До якого долучилась  Івано-Франківська аграрна товарна біржа. Ліцитатором  даного аукціона  був Шелефонюк Адрій Васильович, який вів активні  торги:  косівською керамікою, виробами з дерева, шкіри.  Всі виручені кошти підуть на забезпечення спорядженням, медикаментами, тактичними приладами українських військових.

Серед 32 лотів,  що виставлені на аукціон   наявна гуцульська народна ікона на склі в рамці 19 ст., вишукані стилізовані кахлі авторства 5-річної майстрині, шарф з натурального шовку, розписаний вручну та інші цікаві лоти.

Стартова ціна лотів становила від 100 до 4500 грн. При цьому організатори  аукціону  зазначили, що ціни багатьох лотів свідомо занижені, щоб учасники аукціону могли провести активний торг.

Також на аукціоні працював невеличкий ярмарок, де, при бажанні, можна було придбати додатковий (до лоту) виріб.  Їх могли придбати ті учасники, які першими виявили таке бажання. Ціна виробів на ярмарку варіювалась від 50 до 450 грн.

 Дякуємо всім учасникам аукціону ,  хто допоміг,

і всім небайдужим , хто прийшов!